DZIĘKUJEMY ZA ZAPIS NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH!

Już teraz zobacz, co czeka Cię w Klubie PSC, oglądając fragmenty treści, które się w nim znajdują:

DZIĘKUJEMY ZA ZAPIS NA LISTĘ ZAINTERESOWNYCH

Już teraz zobacz, co czeka Cię w Klubie PSC, oglądając fragmenty treści, które się w nim znajdują:

Fragment webinaru w ramach ścieżki:

JAK ODZYSKAĆ POCZUCIE KONTROLI I RADZIĆ SOBIE Z TRUDNYMI SYTUACJAMI W ŻYCIU?

Przed Tobą fragment webinaru Andrzeja Tucholskiego „Krok pierwszy – jak zachować spokój i pozostać sobą w nieznanej sytuacji (Stoicyzm)” (całość nagrania dostępna w Klubie PSC).

Andrzej odpowiada na nim na pytanie na czym polega wewnętrzne poczucie kontroli, dlaczego nie warto dawać innym kontroli nad sobą oraz dlaczego należy chronić swój czas. Webinar jest jednym z sześciu wykładów, które Andrzej zaplanował w ramach swojej ścieżki „Jak odzyskać poczucie kontroli i radzić sobie z trudnymi sytuacjami w życiu?”. Na ścieżkę składają się też karty pracy do każdego webinaru oraz polecenia książkowe, które rozwijają tematy poruszane przez Andrzeja.

P.S. Jeśli zastanawiasz się o co chodzi z tą krową, to koniecznie obejrzyj fragment tego webinaru.

Fragment webinaru w ramach ścieżki:

JOGA I UWAŻNOŚĆ NA CO DZIEŃ

Przed Tobą fragment webinaru o stresie (całość nagrania dostępna w Klubie PSC), który przeprowadziła Agata Ucińska w ramach swojej ścieżki „Joga i uważność na co dzień”.

Agata odpowiada na nim na pytanie, czy stres może być pozytywny i czy życie bezstresowe jest tym, do czego powinniśmy dążyć. Agata przytacza wyniki badań, które podpowiadają co robić w stresujących sytuacjach, żeby pobudzenie organizmu nas wspierało.

Na ścieżkę Agaty składają się przede wszystkim ćwiczenia jogi. Praktyki podzielone są na 4 kategorie – Pierwsze kroki, Relaks z jogą, Zastrzyk energii, 15 minut dla zdrowego kręgosłupa. Przykładową praktykę prowadzoną przez Agatę możesz zobaczyć na naszym Instagramie. Dodatkowo w ścieżce znajdują się też 2 nagrania audio z medytacjami oraz webinar z fizjoterapeutą Marcinem Ucińskim.

Fragment webinaru w ramach ścieżki:

AUTENTYCZNA PEWNOŚĆ SIEBIE

Przed Tobą fragment webinaru „Porażki i sukcesy. Uznaj pierwsze, ale kolekcjonuj drugie” (całość nagrania dostępna w Klubie PSC), który przeprowadziła Kasia Malinowska w ramach swojej ścieżki „Autentyczna pewność siebie”.

Kasia odpowiada na nim na pytanie czym są myśli automatyczne i zniekształcenia poznawcze (np. nadmierne uogólnienie i etykietowanie), jak działają niepochlebne porównania, czym jest terapia akceptacji i zaangażowania oraz na czym polega hedoniczna bieżnia.

Webinar jest jednym z sześciu wykładów, które Kasia zaplanowała w ramach swojej ścieżki. Na ścieżkę składają się też karty pracy do każdego webinaru, nagrania z Q&A do każdego tematu oraz polecenia książkowe, które rozwijają tematy poruszane przez Kasię.

POZNAJ WSZYSTKICH ESKPERTÓW I ICH ŚCIEŻKI JUŻ TERAZ!

Zobacz specjalnie przygotowaną stronę z informacją o naszych ekspertach i wszystkich ścieżkach dostępnych w Klubie Pań Swojego Czasu. Sprawdź liczbę nagrań i materiałów, które będą na Ciebie czekać po zakupie dostępu.

ZOBACZ

POBIERZ LISTĘ WSZYSTKICH MATERIAŁÓW

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie konkretne tematy zostały poruszone podczas klubowych webinarów, zapoznaj się z poniższą listą.

POBIERZ

POBIERZ LISTĘ „MOJE NAWYKI”

W Klubie znajdziesz kilkadziesiąt różnych list do druku. Poniżej jedna z nich – pobierz, wydrukuj i sprawdź czy korzystanie z niej to coś dla Ciebie!

POBIERZ

Regulamin | Polityka prywatności

Pani Swojego Czasu Sp. z o.o., Al. Pokoju 26/84 31-564 Kraków Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000810602 Kapitał założycielski 100 000,00 PLN, NIP 6751717322, REGON 384740676.