—- Nagłówek dla desktop —–

Klub Pań Swojego Czasu to przestrzeń dla kobiet, które pragną się rozwijać na wielu polach – organizować codzienność, budować biznes, realizować plany i marzenia. Po prostu – żyć na własnych zasadach i… chcieć więcej.

____

Zapisz się na listę osób zainteresowanych Klubem PSC i odbierz:

 • fragmenty 5 webinarów z Klubu,

 • listę książek do przeczytania i filmów do zobaczenia,

 • listę wszystkich klubowych materiałów.

—- Nagłówek dla mobile —–

Klub Pań Swojego Czasu to przestrzeń dla kobiet, które pragną się rozwijać na wielu polach – organizować codzienność, budować biznes, realizować plany i marzenia. Po prostu – żyć na własnych zasadach i… chcieć więcej.
_____

Zapisz się na listę osób zainteresowanych Klubem PSC i odbierz:

– fragmenty 5 webinarów z Klubu,

– listę książek do przeczytania i filmów do zobaczenia,

– listę wszystkich klubowych materiałów.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ KLUBOWICZKĄ?

Nasze ekspertki i eksperci

Masz możliwość uczyć się od specjalistów w temacie finansów osobistych, jogi i uważności, mastermindów, fotografii mobilnej oraz budowania poczucia sprawczości. Nasi eksperci przygotowali programy rozwojowe, które pomogą Ci osiągnąć konkretny efekt w danym obszarze.

Poznaj ich

Webinary Oli Budzyńskiej

Uczestniczysz w comiesięcznych spotkaniach z udziałem Pani Swojego Czasu oraz zaproszonych przez nią GirlBossek, czyli właścicielek świetnie rozwijających się biznesów. Dowiesz się jak wygląda codzienna praca przedsiębiorczyń, jak organizują swoją pracę, decydują o dalszym rozwoju firmy i wyciągają wnioski z prowadzonych u siebie projektów.

Zajrzyj do wnętrza

Materiały edukacyjne

Otrzymujesz dostęp do wszystkich webinarów Pani Swojego Czasu i nagrań ekspertek i ekspertów z III i IV edycji Klubu o łącznej wartości ponad 6400 zł (w tym 103 webinarów, które są niedostępne nigdzie indziej) – łącznie ponad 160 godzin nagrań wzbogaconych o karty pracy, notatki wizualne i transkrypcje.

Sprawdź dostępne ścieżki

Kurs online: Zrób to dziś

Otrzymujesz dostęp do kursu Zrób to dziś o wartości 319 zł. Kurs składa się z 7 logicznie powiązanych ze sobą modułów, które krok po kroku nauczą Cię, w jaki sposób przestać odkładać zadania i zacząć realizować swoje cele.

Dowiedz się więcej

Tajna grupa na Facebooku

Możesz dołączyć do Tajnej Grupy na Facebooku, gdzie w każdym tygodniu pojawiają się merytoryczne materiały, a także toczą się dyskusje z naszymi ekspertami, Gangiem i innymi Klubowiczkami.

I wiele więcej

Zniżki i rabaty

Dostajesz dwie opcje rabatowe do wyboru: darmową wysyłkę na terenie Polski dla zamówień powyżej 100 zł lub 10% zniżki na wszystkie produkty w sklepie PSC – sama decydujesz o tym, którą opcję wybierzesz podczas zakupów.

Odkryj dodatkowe korzyści

Pierwszeństwo zakupu

Masz pierwszeństwo zakupu limitowanych produktów, kupujesz je w lepszej cenie i jako pierwsza dowiadujesz się o nowościach u Pani Swojego Czasu.

Sprawdź inne przywileje

Dedykowane produkty

Masz możliwość kupienia produktów stworzonych specjalnie dla Klubowiczek. Aktualnie w sprzedaży dostępne są lawendowy Planer Pełen Czasu, lawendowy mini Planer Pełen Czasu oraz notatnik na spirali „Sen nocy”.

Oto jeden z nich

Baza materiałów

Otrzymujesz dostęp do bazy materiałów do pobrania – m.in. list do druku, tapet na telefon i e-booków, z pomocą których Twoje planowanie codziennych zadań stanie się łatwiejsze i piękniejsze.

Sprawdź listę materiałów

Dedykowane produkty

Klubowe notatniki, planery i naklejki. Są piękne, są wyjątkowe i… są tylko dla członkiń Klubu Pań Swojego Czasu!

Tworzymy je dla Was i razem z Wami, a najlepsze jest to, że i Ty już niedługo możesz je mieć u siebie.

3800
Członkiń Klubu PSC
130
dostępnych webinarów
17
Ścieżek rozwojowych
160+
godzin nagrań

POZNAJ NASZE EKSPERTKI I EKSPERTÓW W V EDYCJI

Marcin Iwuć

Ogarnij finanse w pół roku 


Przedsiębiorca, finansista z tytułem CFA i wieloletnim doświadczeniem, ale przede wszystkim człowiek z misją. Postanowił uzbroić 15 milionów Polaków w wiedzę i narzędzia, które skutecznie pomogą im zadbać o własne finanse, by mogli się bogacić i realizować swoje pasje. Konsekwentnie realizuje ten cel poprzez blog marciniwuc.com, podcast Finanse Bardzo Osobiste i kanał YouTube.


Opis programu

Ten kurs pomoże Ci krok po kroku ogarnąć domowe finanse. Bez skomplikowanych wzorów, trudnego słownictwa czy niepotrzebnych uprzedzeń. Po ludzku, na luzie i bez ściemy. Zacznij tam, gdzie jesteś i zadbaj o siebie również pod względem finansowym 

Magda Mizera

Jak zrobić piękne zdjęcia telefonem?


Fotografka, autorka kursu Jasna Strona Fotografii, prowadzi bloga, na którym tłumaczy najprościej jak się da – jak robić dobre zdjęcia. Na co dzień fotografuje dzieci, rodziny oraz kobiece biznesy.


Opis programu

Na kursie dowiesz się, jak w pełni wykorzystać swój telefon do robienia dobrych zdjęć. Nauczysz się czym jest dobre światło, kadry oraz kompozycja. Poznasz ciekawe aplikacje mobilne do edycji zdjęć, a także dowiesz się, jak stworzyć niskim budżetem domowe studio i robić w nim dobre zdjęcia. 

Andrzej Tucholski

Andrzej Tucholski

Jak odzyskać poczucie kontroli i radzić sobie z trudnymi sytuacjami w życiu?


Psycholog biznesu i strateg od skuteczności. Członek kadry Uniwersytetu SWPS oraz AGH. Domorosły filozof. Przez dekadę wliczany do grona najbardziej wpływowych blogerów w Polsce, aktualnie awansowany do Hall of Fame polskiej blogosfery. Prowadzi też bloga i YouTube – wszystkie te miejsca szukają odpowiedzi na proste pytanie: “jak mieć bardziej udane jutro?”. Zadaje dużo pytań. Po nocach pisze scenariusze. Przesadza z kawą. 


Opis programu

W jaki sposób podchodzić do rzeczywistości, by nawet największe zawieruchy sprawiały wrażenie spokojnych i dających się ogarnąć? Jakie kompetencje wyrobić, by żadna sytuacja nie była straszna lub zbyt duża? Ta ścieżka podpowiada jak to osiągnąć, krok po kroku.

Katarzyna Relidzynska

Katarzyna Relidzyńska 

Czym jest mastermind i jak go wykorzystać w swoim życiu? 


Promotorka i pasjonatka pracy w grupach mastermind. Przedsiębiorczyni. 
Pomaga kobietom odkryć potencjał grup mastermindowych i umiejętnie z nich korzystać. 


Opis programu

Podczas spotkań w ramach ścieżki: 

 • Odkryjesz możliwości, jakie daje praca we wspierającej i motywującej grupie. 
 • Dostaniesz praktyczną pomoc w zbudowaniu własnego mastermindu.  
 • Nauczysz się planować i organizować aktywność na kolejnych spotkaniach. 
 • Docenisz rolę małych kroków w osiąganiu dużych celów. 

Agata Ucińska

Agata Ucińska 

Joga i uważność na co dzień


Agata uczy, jak poczuć się lepiej dzięki jodze, uważności i psychologii. Uważa, że joga to nie tylko sposób na sprawne ciało, ale przede wszystkim świetne narzędzie do poznania siebie i uzyskania spokoju w głowie. Fascynuje neuronauka, kocha czytać, włóczyć się po górach i głaskać koty. 


Opis programu

Ścieżka „Joga i uważność na co dzień” powstała, żebyś mogła zadbać o swoją sprawność, wyrobić nawyk zdrowego ruchu, a także lepiej radzić sobie ze stresem. Spróbujesz różnorodnej praktyki i będziesz ćwiczyć uważność. Nauczysz się, jak dopasować sekwencje do swoich potrzeb i pozbyć się zbędnych napięć. Dowiesz się, co o jodze i medytacji mówi współczesna nauka i jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce. 

Ola Budzyńska 

Ola i #GirlBoss 


Naczelna Gangsterka, twórczyni Pani Swojego Czasu. Wpada na pomysły w ostatniej chwili i zapala się jak pochodnia do ich realizacji. Uwielbia, gdy kobiety działają i biorą sprawy w swoje ręce. Jednym z koników Oli Budzyńskiej jest obserwowanie kobiecych biznesów i uczenie się od praktyków.


Opis programu

Ola raz w miesiącu będzie przeprowadzać w Klubie wywiady z właścicielkami wspaniałych biznesów i w czasie tych spotkań porozmawiają o tym, jak wygląda codzienna praca przedsiębiorczyń, z jakimi wyzwaniami się mierzą, jak stawiają sobie cele i organizują pracę, jak wyciągają wnioski z przeprowadzonych projektów.

PONOWNE OTWARCIE KLUBU – LISTOPAD 2021

Nie chcesz przegapić otwarcia, a przy okazji masz ochotę zobaczyć, jak Klub wygląda od środka i zapoznać się z przykładowymi materiałami naszych ekspertów?

DOWIEDZ
SIĘ WIĘCEJ! 

Webinary, wyzwania i karty pracy

 • dostajesz dostęp do platformy, na której masz wszystkie webinary i wyzwania – oglądasz je dokładnie wtedy, kiedy chcesz;

 • nie musisz być na żywo – wchodzisz i oglądasz, gdy masz czas i ochotę;

 • do dotychczasowych webinarów PSC masz notatki wizualne, karty pracy, wersje audio, jeśli wolisz słuchać i transkrypcje, jeśli wolisz czytać;

 • do live’ów klubowych ekspertów z IV i V edycji masz dodatkowe materiały lub karty pracy, wersje audio oraz transkrypcje.

Materiały z różnych obszarów tematycznych

 • organizacja, planowanie, budowanie nawyków
 • finanse osobiste
 • rozwój osobisty, talenty Gallupa, zmiana zawodowa
 • biznes, mastermindy
 • joga i uważność
 • kreatywne zabawy z dziećmi
 • fotografia mobilna, Instagram
 • grafika i projektowanie dla początkujących
 • kreatywna strategia treści

Wygodne zakupy ze zniżką/darmową dostawą

 • co miesiąc otrzymujesz hasło na 10% zniżki w sklepie PSC (zniżka łączy się z innymi promocjami) lub darmową dostawę na terenie Polski od 100 zł;
 • możesz kupić limitowane produkty jako pierwsza przed oficjalną datą premiery bez obawy, że czegoś szybko zabraknie

Tajna grupa na Facebooku

 • miejsce, gdzie znajdziesz fantastyczne osoby, atmosferę wsparcia i rozwoju;
 • #kwadranszbudzyńską – live w każdy poniedziałek, podczas którego Ola odpowiada na pytania Klubowiczek;
 • cykliczne live’y z ekspertami, sesje Q&A
 • w grupie pracujemy też nad nawykami, polecamy sobie książki i seriale

Kurs: Zrób to dziś

 • po zakupie od razu dostajesz dostęp do kursu Zrób to dziś, czyli jak nie odkładać na jutro o wartości 319 zł;
 • kurs możesz zrealizować w dowolnym momencie – dopóki jesteś w Klubie

W tej cenie otrzymujesz:

 → od razu → dostęp do materiałów tworzonych przez naszych ekspertów z poprzednich edycji;

→ zgodnie z harmonogramem V edycji → udział w merytorycznych live’ach prowadzonych przez ekspertów Klubu;

→ dostęp do tajnej grupy na Facebooku;

→ możliwość przedłużenia dostępu do platformy z 10% zniżką;

→ darmową wysyłkę na terenie Polski dla zamówień powyżej 100 zł lub 10% zniżki na wszystkie produkty w sklepie PSC (do wyboru przy każdym zamówieniu);

→ dostęp do kursu Zrób to dziś o wartości 319 zł (na czas subskrypcji)

→ gwarancja stałej ceny (przy przedłużaniu klubu).

Wykup dostęp na 3 miesiące (90 dni):

297 zł

(99 zł miesięcznie)

Wykup dostęp na 6 miesięcy (180 dni):

459 zł

(76,5 zł miesięcznie)

Wykup dostęp na 12 miesięcy (365 dni):

759 zł

(63,3 zł miesięcznie)

WROTA KLUBU PSC OTWIERAJĄ SIĘ JUŻ ZA:

Dołącz do Klubu i zyskaj dostęp do kursu „Zrób to dziś, czyli jak nie odkładać na jutro” o wartości 319 zł!

Dzięki kursowi zabierzesz się za realizację ważnych dla Ciebie zadań i przestaniesz je odkładać na później. Bo nie masz czasu, bo się boisz, że nie podołasz, bo są nudne, trudne itp. Koniec ze znajdywaniem sobie zadań zastępczych. Koniec z odkładaniem. Zacznij działać w sposób zdyscyplinowany, ale na luzie!

Zrób to dziś!

PONOWNE OTWARCIE KLUBU – LISTOPAD 2021

Nie chcesz przegapić otwarcia, a przy okazji masz ochotę zobaczyć, jak Klub wygląda od środka i zapoznać się z przykładowymi materiałami naszych ekspertów?

JUŻ TERAZ NA PLATFORMIE ZNAJDZIESZ

Ogarnij finanse w pół roku

Ścieżka Marcina Iwucia pomoże Ci krok po kroku ogarnąć domowe finanse. Bez skomplikowanych wzorów, trudnego słownictwa czy niepotrzebnych uprzedzeń. Po ludzku, na luzie i bez ściemy. Zacznij tam, gdzie jesteś i zadbaj o siebie również pod względem finansowym.
Webinary, karty pracy i posty Q&A przeprowadzą Cię krok po kroku od ustalenia Twojej wartości netto do zbudowania finansowej poduszki.

Jak zrobić piękne zdjęcia telefonem?

Dzięki ścieżce Magdy Mizery dowiesz się, jak w pełni wykorzystać swój telefon do robienia dobrych zdjęć. Nauczysz się czym jest dobre światło, kadry oraz kompozycja. Poznasz ciekawe aplikacje mobilne do edycji zdjęć, a także dowiesz się, jak stworzyć niskim budżetem domowe studio i robić w nim dobre zdjęcia.

 

Czym jest mastermind i jak go wykorzystać w swoim życiu?

Kasia Relidzyńska w ramach ścieżki pomoże Ci odkryć możliwości, jakie daje praca we wspierającej i motywującej grupie. Dostaniesz praktyczną pomoc w zbudowaniu własnego mastermindu oraz nauczysz się planować i organizować aktywność na kolejnych spotkaniach. Docenisz też rolę małych kroków w osiąganiu dużych celów. 

Jak odzyskać poczucie kontroli i radzić sobie z trudnymi sytuacjami w życiu?

Andrzej Tucholski na ścieżce radzi, w jaki sposób podchodzić do rzeczywistości, by nawet największe zawieruchy sprawiały wrażenie spokojnych i dających się ogarnąć. Podpowiada jakie kompetencje wyrobić, by żadna sytuacja nie była straszna lub zbyt duża i jak to osiągnąć, krok po kroku.

Joga i uważność na co dzień

Ścieżka „Joga i uważność na co dzień” powstała, żebyś mogła zadbać o swoją sprawność, wyrobić nawyk zdrowego ruchu, a także lepiej radzić sobie ze stresem. Spróbujesz różnorodnej praktyki i będziesz ćwiczyć uważność. Nauczysz się, jak dopasować sekwencje do swoich potrzeb i pozbyć się zbędnych napięć. Dowiesz się, co o jodze i medytacji mówi współczesna nauka i jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce. 

Ola i #GirlBoss

Ola Budzyńska raz w miesiącu będzie przeprowadzać w Klubie wywiady z właścicielkami wspaniałych biznesów (Your KAYA, Ania Kruk, Ubrania do Oddania, Monika Kamińska, Ministerstwo Dobrego Mydła) i w czasie tych spotkań porozmawiają o tym, jak wygląda codzienna praca przedsiębiorczyń, z jakimi wyzwaniami się mierzą, jak stawiają sobie cele i organizują pracę, jak wyciągają wnioski z przeprowadzonych projektów.

Ola i jej biznesowi goście

6 spotkań Oli Budzyńskiej z ekspertkami:

 • Janiną Bąk (Analiza danych w biznesie),
 • Agnieszką Skupieńską (Skalowanie freelancerskiego biznesu),
 • Justyną Stańską (Skuteczne newslettery),
 • Basią Stawarz-Garcią (Content marketing),
 • Alicją Kudłą (Pinterest w biznesie),
 • Asią Inak (Kampanie reklamowe).

Od talentów do mocnych stron

Dominik Juszczyk przeprowadzi Cię przez proces, dzięki któremu lepiej poznasz i rozwiniesz swoje talenty oraz nauczysz się z nich produktywnie korzystać.

Na ścieżkę składa się 6 webinarów i karty pracy do każdego z nich, które pomogą Ci wdrożyć wiedzę w życie.

Kreatywne zabawy z dzieckiem

Autorka ścieżki, Marzena Fenert w mini-ebookach, kolorowankach do druku i na nagraniach prezentuje różnorodne, bardzo łatwe i szybkie zabawy dla dzieci, dzięki którym będziesz mogła zająć się swoimi sprawami, a Twoje dziecko będzie się fantastycznie bawiło i rozwijało.

Projekt praca

W ramach programu przygotowanego przez Małgosię Wolską: 

 • wyznaczysz swoje cele zawodowe,  
 • odkryjesz mocne strony,  
 • nauczysz się pisać skuteczne CV,  
 • zrozumiesz LinkedIna,  
 • dowiesz się, jak się przebranżowić, 
 • kompleksowo przygotujesz się do rozmowy o pracę. 

Zmień nawyki na dobre

Jadwiga Korzeniewska przygotowała ścieżkę rozwoju, w ramach której zmienisz nawyki na dobre oraz:

 • zagłębisz się w tematach prokrastynacji, perfekcjonizmu i motywacji,
 • podniesiesz swoją gotowość do zmiany,
 • przygotujesz Indywidualny Plan Działania,
 • odkryjesz swoje wartości i stworzysz osobistą misję i wizję.

Grafika i projektowanie dla początkujących

Ze ścieżki Weroniki Boruń dowiesz się, jak tworzyć proste i estetyczne grafiki we własnym zakresie, m.in. jak zrobić karuzelę na IG, promocyjny baner lub projekt logo. 

Na ścieżkę składa się 18 webinarów i tutoriali. Wszystkie zadania wykonasz korzystając z bezpłatnych programów oraz elementów graficznych przygotowanych specjalnie dla Klubowiczek. 

Organizacja

Ten dział to kopalnia treści przygotowanych przez Olę Budzyńską na temat zarządzania sobą w czasie, planowania, ustalania celów, motywacji, prokrastynacji, budowania nawyków oraz zarządzania projektami.

To kompendium wiedzy, na które składają się aż 24 webinary, Wyzwanie Wymiatam z PSC oraz Wyzwanie Zrób to dziś, e-booki, karty pracy i notatki wizualne.

Biznes

Dział zawiera bazę materiałów stworzonych przez Olę Budzyńską w temacie tworzenia własnego biznesu w świecie online. Znajdziesz tu 7 webinarów (np. „Jak wypromować swój pierwszy produkt?”, „Jak połączyć pracę na etacie z budowaniem własnego biznesu?” oraz e-book „5 lekcji biznesu na 5-lecie PSC”)

Jeżeli chcesz rozwijać swój biznes, te treści pomogą Ci przejść do działania!

Rozwój osobisty

W tym dziale znajdziesz 18 webinarów Oli Budzyńskiej, które pomogą Ci budować asertywną postawę i pewność siebie, powalczyć z perfekcjonizmem oraz znaleźć czas na rozwój.

To tu znajdziesz m.in. słynny już webinar o syndromie oszusta, dowiesz się, jak skupić się na jednej rzeczy, gdy masz 100 pomysłów naraz oraz o tym, jak się nie bać podejmować decyzji, które mogą zmienić nasze życie.

Instagram

W tym dziale czeka na Ciebie przygotowany przez Martynę Bligę, naszą InstaCzarodziejkę, zestaw treści na temat Instagrama, m.in.:

 • materiały PDF na temat Algorytmu Instagrama oraz mitów na temat tej aplikacji, Poradnik do samodzielnej analizy konta instagramowego,
 • pakiet 3 presetów,
 • kalendarz contentowy,
 • nagrania tematycznych Q&A o Instagramie.

Kreatywna strategia treści

Ścieżka przygotowana przez Kasię Mistacoglu. Znajdziesz tutaj podpowiedzi i pomysły na to, jak tworzyć treści, które będą wspierać Twoje cele i dawać wartość Twoim odbiorcom.

W ścieżce znajdziesz m.in. webinar “Strategiczne ABC”, #miniWorqbook Kalendarz Publikacji, zeszyt ćwiczeń „Blogowe podsumowanie półrocza” oraz nagrania z audytów blogów Klubowiczek.

Listy do druku

W Klubie znajdziesz też liczne listy do druku, m.in.

 • planer treści do social mediów,
 • lista webinarów do obejrzenia,
 • planer posiłków,
 • listy zakupów,
 • listy do planowania budżetu,
 • listy medyczne,
 • listy zadań cyklicznych,
 • listy haseł,
 • plany zajęć.

Poza tym w Klubie znajdziesz

 • e-book „Planuj tak, jak lubisz czyli jak korzystać z Planera Pełnego Czasu”;
 • e-book „5 lekcji biznesu na 5-lecie PSC”;
 • e-book “Kobiece biznesy, które wymiatają. Subiektywny przewodnik Oli Budzyńskiej”;
 • e-book “25 zabaw dla dzieci, które uwalniają TWÓJ CZAS”;
 • nagranie audio „Planowanie może być przyjemne” + transkrypcja;
 • listy do planowania do samodzielnego druku – m.in. listy akwarelowe, listy do planowania budżetu, plany zajęć/lekcji, listy książek/filmów/seriali do przeczytania/obejrzenia itp.;
 • kolorowanki Pani Swojego Czasu;
 • kalendarze do druku;
 • tapety na telefon;
 • kalendarz Google z uwzględnionymi wszystkimi wydarzeniami PSC;
 • hasło umożliwiające zakupy w sklepie Pani Swojego Czasu z 10% zniżką lub z darmową wysyłką;

Pytania i odpowiedzi

Najkorzystniejszą opcją pod kątem finansowym jest wybór dostępu do platformy na okres 12 miesięcy (365 dni) – korzystasz wtedy przez rok z dostępu do Klubu za 759 zł (63,30 zł miesięcznie) oraz możesz przedłużyć do niego dostęp z 10% zniżką. Drugą opcją jest pakiet na 6 miesięcy (180 dni) – otrzymujesz dostęp do klubu za 459 zł (76,50 zł miesięcznie) z możliwością przedłużenia po 6 miesiącach z 10% zniżką. W przypadku, gdy wybierzesz pakiet na 3 miesiące (90 dni) za 297 zł (99 zł miesięcznie), korzystasz ze wszystkiego, co przygotowałyśmy dla Klubowiczek przez 3 miesiące, a później możesz przedłużyć dostęp do Klubu na 3, 6 lub 12 miesięcy z 10% zniżką. Co miesiąc w Klubie będą pojawiały się nowe materiały i bonusy dla Klubowiczek.

Dołączyć można dwa razy do roku (maj i listopad), a najbliższy termin to 10-24 maja 2021.

Zapisz się na listę zainteresowanych Klubem. W drugim mailu, jaki otrzymasz po zapisie, otrzymasz prezent, między innymi listę ze wszystkimi webinarami dostępnymi w Klubie.

Dostęp otrzymasz od razu po opłaceniu zamówienia. W skrzynce znajdziesz mail z hasłem i wszystkimi szczegółami. PS. Zajrzyj też do folderu z ofertami i SPAM.

Jeśli nie możesz zlokalizować wiadomości napisz do nas na pytania@paniswojegoczasu.pl, pomożemy!

Eksperci przygotowali ścieżki rozwojowe na całe pół roku trwania V edycji Klubu – tak, abyś mogła z nimi pracować na bieżąco, przechodząc przez kolejne punkty programu zgodnie z ustalonym harmonogramem. W dniu zakupu otrzymujesz natomiast dostęp do wszystkich materiałów z poprzednich edycji Klubu.

W Klubie jest kilkadziesiąt webinarów, których nie kupisz nigdzie poza Klubem.

O zbliżającym się wygaśnięciu dostępu do Klubu przypomnimy Ci mailowo. Wówczas będziesz mogła przedłużyć dostęp ze zniżką 10%. Jeśli nie przedłużysz subskrypcji w terminie, stracisz gwarancję ceny, a dostęp w kolejnej edycji kupisz w cenie, jak dla nowych członków.

Tak, wszystkie materiały oprócz filmów i materiałów audio możesz pobrać na komputer, telefon oraz tablet: e-booki, transkrypcje do webinarów, notatki wizualne, karty pracy etc.

 • Dostęp na 3 miesiące (90 dni) – 297 zł (99 zł miesięcznie)
 • Dostęp na 6 miesięcy (180 dni) – 459 zł (76,50 zł miesięcznie)
 • Dostęp na 12 miesięcy (365 dni)  – 759 zł (63,30 zł miesięcznie)

Dostęp do kursu otrzymujesz od razu po opłaceniu subskrypcji i możesz z niego korzystać tak długo, jak jesteś w Klubie.

Nie, nie masz możliwości otrzymania zwrotu za zakup dostępu do Klubu PSC. Jest to usługa elektroniczna i kupując ją akceptujesz § 7 punkt 2 Regulaminu i tym samym nie przysługuje Ci prawo zwrotu.

Jeśli w trakcie dokonywania płatności zaznaczysz okienko „Chcę fakturę VAT”, to zostanie ona automatycznie wystawiona i przesłana na adres mailowy podany podczas składania zamówienia.

Tak, mamy dwie możliwości takiej formy zakupów. Są one realizowane całkowicie niezależnie od nas, za obsługę płatności ratalnych odpowiada wybrany system płatności.

Raty
Możliwość takiej formy zapłaty dostępna jest są przy zakupach o wartości powyżej 300zł. Proces realizacji płatności przebiega w kilku prostych krokach:

 1. Należy w koszyku wybrać opcję systemu płatności Przelewy24 lub PayU, a następnie ‘Raty’.  Zostaniesz przekierowana na stronę banku , gdzie należy wypełnić wniosek kredytowy. Płatność ratalną realizuje Alior Bank (Przelewy24 i PayU), mBank (Przelewy24, PayU), Kreditech Polska Sp. z o.o. (PayU) lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce (PayU), nie musisz jednak posiadać konta w żadnym z tych banków, żeby z niej skorzystać.
 2. Po złożeniu wniosku trafia on do analizy do banku, a mailowo otrzymujesz potwierdzenie złożenia wniosku.
 3. Po weryfikacji w banku otrzymujesz umowę kredytową do akceptacji. Koszt kredytu zależy od aktualnej oferty banku, przy akceptacji umowy zostaniesz poinformowana o całkowitym koszcie.
 4. Po zaakceptowaniu umowy otrzymasz od nas wiadomość z potwierdzeniem otrzymania płatności, co jest jednoznaczne z rozpoczęciem realizacji Twojego zamówienia.

PayPo
Jest to bezpłatna forma odroczenia płatności o 30 dni. Żeby z niej skorzystać należy wybrać opcję Przelewy24, a kolejno ‘PayPo’. Następnie podajesz swoje dane i nr PESEL, a PayPo opłaca zamówienie w Twoim imieniu. Opcja PayPo działa tylko przy zakupach do 1000zł.

Istnieje również możliwość rozbicia płatności na większą liczbę rat, koszt takiego rozwiązania zależy od indywidualnej zdolności kredytowej. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.paniswojegoczasu.pl/sklep/paypo/

Kilka słów o Pani Swojego Czasu

Cześć, nazywam się Ola Budzyńska i dokładnie 23 sierpnia 2014 roku stworzyłam Panią Swojego Czasu. Jestem wygadana, nie znoszę korpomowy i owijania w bawełnę. Robię głupie miny, mam rowery w salonie i zdjęcia na insta z praniem w tle.

Na co dzień wspieram kobiety w dążeniu do tego, by miały czas na to, na co rzeczywiście mają ochotę.

Klub PSC to wyższy level. Powstał, by każda kobieta miała pod ręką to, co jej potrzebne, by rozwijać się, budować i rozkręcać biznes, spełniać marzenia i realizować wyznaczone cele – wszystko na własnych zasadach. Aby to mogło się zadziać, abyś mogła znaleźć tu rzeczywiście różnorodne treści – do Klubu zaprosiłam ekspertów, którzy pomogą Ci rozwijać się w wielu obszarach. I co tu dużo gadać – zacząć wymiatać w tym, co lubisz! Albo dopiero będziesz miała okazję polubić 🙂

PONOWNE OTWARCIE KLUBU – LISTOPAD 2021

Nie chcesz przegapić otwarcia, a przy okazji masz ochotę zobaczyć, jak Klub wygląda od środka i zapoznać się z przykładowymi materiałami naszych ekspertów?

Regulamin | Polityka prywatności

Pani Swojego Czasu Sp. z o.o., Al. Pokoju 26/84 31-564 Kraków Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000810602 Kapitał założycielski 100 000,00 PLN, NIP 6751717322, REGON 384740676.